Транспортно-експедиційна компанія
Перша Аграрна Логістика
*** Надійний партнер в агробізнесі ***

Контактна інформація

Відділ логістики:

+38 (050) 443-47-10

Логотип Агралог 11Компанія «Перша Аграрна Логістика» організована в 2015 році і динамічно розвивається на ринку агроперевезень. При створенні нашого підприємства ми керувалися непереборним бажанням докорінно змінити вітчизняне транспортне обслуговування в агарному секторі.

Колектив нашої компанії прагне вдосконалювати процеси, які щодня відбуваються в нашій діяльності.

Ми прагнемо до якості, взаєморозуміння й коректності у співпраці з усіма зацікавленими особами. Наша компанія забезпечує високий рівень якості послуг, гарантуючи при цьому впевненість і надійність кожному клієнту.

Компанія «Аграрна логістика» у своїй роботі використовує новітні розробки в області інформаційних технологій і логістики, що дозволяє планувати і організовувати перевезення сільськогосподарських вантажів максимально ефективно і своєчасно, забезпечуючи при цьому оптимальні результати, що є запорукою взаємовигідної співпраці.

logoСпільно з компанією «GLC» (Global Logistic Control) ми розробляємо і впроваджуємо в експлуатацію сучасне програмне забезпечення, яке дозволяє ефективно управляти транспортом при здійсненні перевезень.

Ми завжди реагуємо на звернення до нас і враховуємо всі побажання клієнта і, безумовно, готові обговорити всі можливі варіанти вирішення поставлених завдань, щоб забезпечити максимально взаємовигідне співробітництво.

Наше кредо - надійне партнерство в агробізнесі.

Наша місія - якісне обслуговування сільськогосподарських перевезень.

Наша мета - задоволення потреб у перевезеннях наших партнерів.

Ми будемо раді співпраці з Вами !!!

&copy 2015 Первая Аграрная Логистика 

Создание сайта - "In-Look"